Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Özel Park Hastanesi (kırmızı Hastane)

Sizin Hastaneniz
Uğur Harmanda


Afyonkarahisar - İzmir karayolu 2. km.
03100, Afyonkarahisar

Tel: 0272-213 87 87      444 40 03
Faks: 272-213 93 44
www.parkhastanesi.com.tr

Özel Park Hastanesi, Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında 09 Haziran 2006 tarihinde resmi açılış yaparak Afyonda sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Son teknoloji ile donatılan ve “hasta odaklı hizmet” anlayışını benimseyen Özel Park Hastanesi, 40 hekimle 22 branşta toplam 300 personelle sağlıkta aranılan hizmetin adresi haline gelmiştir.”

Özel Park Hastanesinde Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İntaniye, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Psikiyatri, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Diyet ve Psikolog poliklinikleri ile güler yüzlü sağlık hizmeti verilmektedir.

Acil servis ve ambulans, Erişkin yoğun bakım, Koroner yoğun bakım, dahili yoğun bakım, cerrahi yoğun bakım, nöroloji yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, doğumhaneler, ameliyathaneler, göz retina ünitesi, endoskopi ünitesi özel park hastanesi bünyesinde yer almaktadır.

Özel Pak Hastanesinin tüm cerrahi branşlarında açık ve kapalı (laparoskopik) ameliyatlar yapılmaktadır. Kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi laboratuar ve ünitelerinde Koroner anjiografi, koroner anjioplasti, açık kalp cerrahisi, ekokardiyografi, eforlu ekg, ambulatuar kan basıncı ölçümü, holter moniterizasyon, yapılmaktadır. Hasta odalarında 5 yıldızlı otel konforu sunulmakta ve her odada, klima, buzdolabı, tv, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Hastalıklara tanı koymada hekimlerin en büyük yardımcıları olan son teknolojiye sahip laboratuar ve radyoloji ünitelerine sahip Özel Park Hastanesi laboratuarında biyokimya, hormon, hematoloji, immünoloji, seroloji, mikrobiyoloji ve patoloji tetkikleri çalışılmaktadır. Radyoloji ünitesinde ise Bilgisayarlı Spiral Tomografi, 4 boyutlu ultrason, renkli doppler, panoromik diş röntgeni, kemik dansitometri, mamografi, floroskopi, ilaçlı film ve röntgen çekimleri yapılmaktadır.

Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.